Yazmaya başlayın ve arama sonuçları burada görünecektir...

TRY

Uyarı: Ticari Riskler ve Sorumluluk Reddi

Finlio.com.tr web portalında listelenen şirketler tarafından sunulan finansal ürünler yüksek bir risk taşırlar ve tüm fonlarınızın kaybına neden olabilirler.

Fark Sözleşmeleri karmaşık araçlardır ve finansal kaldıraç kullanımı nedeniyle hızlı bir şekilde finansal kayıplara neden olabilecek yüksek bir risk taşırlar. Perakende yatırımcı hesaplarının %70 ila %90’ında Fark Sözleşmeleri ile işlem yapılırken finansal kayıp meydana gelmektedir. Bu nedenle, Fark Sözleşmelerinin nasıl çalıştığını anlayıp, finansal fonlarınızın yüksek bir kayıp riski taşıyıp taşıyamayacağınızı düşünmeniz gerekmektedir.

Finlio.com.tr web portalındaki tüm bilgiler yalnızca öğrenim ve bilgilendirme amaçlıdır ve kesin yatırım veya işlem önerileri olarak hizmet vermez. Bu web sitesindeki makaleler oluşturulurken yatırım fırsatlarının analizine veya yatırım önerilerine ilişkin 256/2004 sayılı sermaye piyasası işletme yasasının gereklilikleri göz önünde bulundurulmamıştır.

Finlio.com.tr web portalının işletmecisi (FINEX MEDIA s.r.o., Bělehradská 858/23, Prag, Çekya, Vergi Kimlik No 08446563, KDV No CZ08446563) veya makale ve öğrenme materyallerinin yazarları, kayıtlı aracılar, yatırım danışmanları veya brokerlar değillerdir.

Her şeye rağmen paranızı yatırmaya karar verirseniz, yatırdığınız parayı kaybedebileceğinizi kabul etmiş sayılırsınız; dolayısıyla kaybetmeyi göze alamayacağınız paraları yatırmamalısınız.