Yazmaya başlayın ve arama sonuçları burada görünecektir...

TRY

Finlio.com.tr

Amacımız okuyucularımızın akıllı finansal kararlar almalarına yardımcı olmaktır

Ayda 400 000'e yakın okuyucu finans dünyasından doğrulanmış bilgilere ulaşmak için web sitemizi kullanıyor

Detaylı analizler, açık talimatlar veya ilham verici röportajlar - zengin içeriğimizden her zaman aradığınız bilgiyi bulacaksınız. finansal sorularınıza ilgili cevaplar.

Finlio'da, size çeşitli deneyimlerimizi de sunuyoruz finansal ürünler ve araçlar. Size şunları sağlayabiliyoruz Sayıların ve grafiklerin karmaşık dünyasına basit ve insani bir bakış açısı...

Ve bizi biz yapan bilgilerimizin pratikliği ve güvenilirliğidir. yüz binlerce okuyucunun -yatırıma yeni başlayanların- beğenisini kazanmıştır, hem deneyimli tüccarlar hem de tecrübeli finansörler.

İster makaleler, incelemeler, videolar veya podcast'ler olsun - bunları her zaman sizin için kolay anlaşılır ve pratik hale getiriyoruz. Matěj ve Vojtěch, Finlio'in kurucu ortakları

Finlio herkesin kendine göre bir şeyler bulabileceği bir platform

Finansal okuryazarlık

Finansal okuryazarlık yolculuğunuza bizimle başlayın.

Finansal ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz

Sizin için düzinelerce finansal ürün ve platformu test ettik.

Biz sizi koruruz

Hileli ve elverişsiz tekliflere karşı uyarıyoruz.

Rakamlarla Finlio

400 000+

Sitemizi her ay açan ortalama kullanıcı sayısı.

35-54 yaş arası

Finlio'nun okuyucularının çoğu çalışma çağında.

700 000+

Kullanıcılarımızın aylık görüntülediği sayfa sayısı.

19

Deneyimli meslektaşlar bir araya geliyor.

Reklam seçeneklerini burada bulabilirsiniz

Başkaları çalışmalarımız hakkında ne diyor?

 • "Finlio web sitesinin yazarlarının ortalama bir tüccarın tam olarak neye ihtiyacı olduğunu yayınlamalarını takdir ediyorum."

  Finlio.com.tr'yi sık sık ziyaret ediyorum ve yazarların ortalama bir yatırımcının - ister hisse senetleri, kripto para birimleri veya döviz piyasası dünyasından sıcak haberler olsun, ister asla yeterince sahip olamayacağınız zamansız eğitim makaleleri ve röportajlar olsun - tam olarak ihtiyaç duyduğu şeyleri yayınlama konusunda tutkulu olmalarını takdir ediyorum.

  Vladimír Holovka
  Vladimír Holovka

  XTB, BÖLGE MÜDÜR YARDIMCISI

 • "Finlio web sitesi profesyoneller ve ne yaptıklarını bilen insanlar tarafından oluşturulmuştur."

  Finlio.com.tr ekibi profesyonellerden ve ne yaptıklarını bilen insanlardan oluşmaktadır. Şirket olarak siteyi düzenli olarak ziyaret ediyoruz ve gelişip büyüdüğünü görmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Özellikle hisse alım satımı konusundaki eğitimi takdir ediyoruz.

  Juraj Jelisejev
  Juraj Jelisejev

  ROBOMARKETS, MÜDÜR

Finlio'yu en başından beri kişisel finans ve yatırımlarımız için pratik bir araç olarak geliştirdik

Yıl 2014 ve Vojtěch, Matěj ve arkadaşları ulusal medyanın yatırım ve finans dünyasıyla ilgili içerik konusunda güvenilmez olmasından rahatsızlar. Mevcut bilgiler çok sığ, tahrif edilmiş ya da yapay olarak çarpıtılmış.

Bu nedenle Finlio portalının ilk versiyonu, bugün hala geçerli olan net ilkelere göre içerik oluşturma vizyonuna dayanarak hızlı bir şekilde oluşturuldu:

 • Öz deneyim - Hakkında içerik oluşturduğumuz ürün, hizmet ve araçları kendimiz test ederiz. Objektifiz, tarafsızız ve belirli bir konu hakkında kendi fikirlerimizi oluşturuyoruz.
 • Anlaşılabilirlik - Finans ve yatırım dünyası sadece takım elbiseli profesyonellerin alanı olmamalıdır. Herkes için erişilebilir olmasını istiyoruz. Bu nedenle içeriğimiz açık, anlaşılır ve herkes için erişilebilirdir.
 • Sorumluluk - Okurlarımızı yatırım dolandırıcılığı ve olumsuz teklifler konusunda uyarıyoruz. Yüzlerce insanın parasını kripto para dolandırıcılığından kurtardık.

Finlio'nun gelişimi nasıldı?

2014

Vojtech ve Matej, diğer arkadaşlarıyla birlikte çevrimiçi ticarete odaklanan bir web sitesi kurdu.

2016

İlk kez siteyi genişletmeye ve yabancı dillere çevirmeye çalıştık. Ancak bundan kısa bir süre sonra, gerçek bir anlam ifade edebilmek için öncelikle kendi ülkemizde en iyi olmamız gerektiğini fark ettik.

2018

Çevrimiçi ticarete ek olarak, özellikle hisse senetleri ve kripto para birimleri olmak üzere genel olarak yatırım yapmaya odaklanmaya başladık.

2019

Diğer kurucu üyeler projeden ayrıldı ve sadece iki kişiyle devam ettik. Ancak bugün tüm web sitesinin dayandığı kaliteli meslektaşlardan oluşan bir ekip kurmaya başladık.

2021

Web sitemiz gerçekten büyümeye başladı. Aylık yüz binlerce okuyucuya ulaştık ve finansal haberlerin yanı sıra Portföy İzleyici ve gelişmiş ürün karşılaştırmaları gibi kendi araçlarımızı oluşturmaya başladık.

2022

Web sitemiz büyüyor ve ayda 100.000 okuyucu sınırını aşıyor. Kendi gelişmiş araçlarımızı kullanıma sunuyoruz: Portföy Takipçisi, ayrıntılı ürün karşılaştırması ve hatta bir kripto para birimi değişimi.

2023

Aylık 375.000 okuyucu eşiğini aşmayı kutluyoruz. Yeni, şeffaf ve hızlı bir web sitesini kullanıma sunarak yeni bir operasyonel strateji uyguluyoruz ve Finlio.com.tr web sitesinin lansmanı gibi yeni hizmetler hazırlıyoruz.

Finlio ekibinin bir üyesi olun

Finans konusuna gerçekten ilgi duyan herkesi bekliyoruz. Güncel iş ilanlarına" bir göz atın veya bizimle iletişime geçin.

Daha fazlasını öğrenin

Finlio'deki reklamlar

Sizin harika bir ürününüz varsa, bizim de 'sizin dalganızı' takip eden harika bir kitlemiz var. Gelin birlikte bir şeyler üretelim.

Daha fazlasını öğrenin