Yazmaya başlayın ve arama sonuçları burada görünecektir...

TRY

AAR Corp. Daha Fazla Uçağı Desteklemek için ASL Aviation Holdings ile Ortaklığını Genişletiyor.

Tarafından yayınlandı
AAR Corp. Daha Fazla Uçağı Desteklemek için ASL Aviation Holdings ile Ortaklığını Genişletiyor.

AAR Corp. (AIR), uçuş saati bileşen destek hizmetleri sağlamak üzere ASL Aviation Holdings ile yeni bir sözleşme imzaladı. Anlaşma, AAR’ın ASL Airlines Belgium ile mevcut ortaklığını ASL Airlines France, ASL Airlines United Kingdom ve ASL Airlines Ireland’ı da kapsayacak şekilde genişletiyor. Yeni sözleşme kapsamında AAR, daha önce 28 olan ASL uçağı sayısını 65’e çıkaracak.

Bu ortaklık, ticari uçak filosundaki toparlanma ve daha gelişmiş uçak teknolojisine duyulan ihtiyaç nedeniyle uçak hizmetlerine olan talebin arttığı bir dönemde gerçekleşiyor. AAR Corp. uçak ticari çözümlerinin önemli bir sağlayıcısıdır ve Airbus, Boeing, Embraer ve Bombardier gibi büyük jet üreticilerine uçuş saati destek hizmetleri sunmaktadır.

Airbus tarafından hazırlanan bir rapora göre, ticari uçak hizmetleri pazarının 2042 yılına kadar neredeyse iki katına çıkarak 255 milyar dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. Bu büyüme potansiyelinin yanı sıra AAR’ın ASL Airlines ile yakın zamanda yaptığı anlaşma ve Triumph Group’un Ürün Destek işini satın almasının AAR’ın gelecekte kârlılığını artırması bekleniyor.

Ticari uçak hizmetlerinde gelişen pazar beklentilerinden faydalanabilecek diğer havacılık oyuncuları arasında RTX Corp., Triumph Group ve Boeing yer alıyor. AAR Corp. şu anda Zacks Rank #4’e (Sat) sahip.

Geçtiğimiz yıl AAR Corp. hisseleri %39,5’lik bir artış göstererek sektörün büyümesinden daha iyi bir performans sergiledi.

Bu makaleyi beğendiniz mi?
0
0

İlginizi çekebilir

Tartışma sonrası: 0 yorum

Tartışmaya katılın

Bu makale hakkında henüz kimse yorum yapmadı. Giriş yapın ve ilk siz olun! Fikrinizi yazın ve bir tartışma başlatın.