Yazmaya başlayın ve arama sonuçları burada görünecektir...

TRY

Büyüyen Pazarda En Pahalı 15 Akıllı Telefon.

Tarafından yayınlandı
Büyüyen Pazarda En Pahalı 15 Akıllı Telefon.

Küresel akıllı telefon pazarı, iki yıllık bir düşüşün ardından Ekim ayında %5 oranında artan satış hacmiyle toparlanma sinyalleri veriyor. Huawei’nin Çin’deki akıllı telefon satışları, yeni Mate 60 serisi sayesinde üçüncü çeyrekte %37 oranında arttı. Doymuş pazarlar yavaş büyürken, Hindistan, Afrika ve Güneydoğu Asya gibi gelişmekte olan ekonomiler akıllı telefon üreticileri için fırsatlar sunuyor.

Apple, Samsung ve Alphabet akıllı telefon sektörünün önde gelen oyuncuları. Apple, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max için uzamsal videoların piyasaya sürüldüğünü duyururken, Samsung Galaxy Z Flip5 Retro’yu piyasaya sürdü ve özel bir Galaxy Z Flip5 sürümü için Maison Margiela ile işbirliği yaptı. Alphabet, yeni Pixel telefonları için özel bir silikon çip olan Tensor G3’ü tanıttı.

Makalede ayrıca Motorola Razr+, iPhone 15 Pro, Samsung Galaxy S22+, Oppo Find N3, iPhone 15 Pro Max, Honor Magic V2, Sony Xperia 1 III, Samsung Galaxy S22 Ultra, Sony Xperia 1 V, Huawei Mate X3 ve daha fazlası dahil olmak üzere piyasadaki en pahalı 15 akıllı telefon listeleniyor.

Bu makaleyi beğendiniz mi?
0
0

İlginizi çekebilir

Tartışma sonrası: 0 yorum

Tartışmaya katılın

Bu makale hakkında henüz kimse yorum yapmadı. Giriş yapın ve ilk siz olun! Fikrinizi yazın ve bir tartışma başlatın.