Yazmaya başlayın ve arama sonuçları burada görünecektir...

TRY

Edward Norton: Geleneksel TV’nin Ölümü Yakın

Tarafından yayınlandı
Edward Norton: Geleneksel TV’nin Ölümü Yakın

Aktör ve girişimci Edward Norton geçtiğimiz günlerde yönetim kurulu toplantılarında devrim yaratmayı amaçlayan bir yazılım aracı olan yeni girişimi Zeck’i anlattı. Norton bu aracı, şirketlerin ve kar amacı gütmeyen kuruluşların yönetim kurulu toplantı materyallerini düzenleyebilecekleri bulut tabanlı bir platform olarak tanımladı.

Norton röportaj sırasında teknoloji endüstrisi, yayıncılık ve yapay zekanın (AI) eğlencede kullanımı hakkındaki düşüncelerini de paylaştı. Norton, yapay zekanın insan girdisinin yerini almayacağına, ancak filmlerdeki CGI’ya benzer bir araç olarak görüleceğine inanıyor.

Norton, geleneksel televizyon ve yayıncılıkla ilgili olarak, doğrusal televizyonun yakında tamamen ortadan kalkacağını öngörüyor. Her şeyin reklamlı ya da reklamsız olarak talep üzerine izlenebileceğine inanıyor. En büyük reklam destekli ağlardan biri olan Netflix’in bu değişimde önemli bir rol oynayacağını öne sürüyor. Norton bu noktada müzakerelerin çok önemli olduğunu çünkü televizyon dünyasının önemli ölçüde genişlemek üzere olduğunu vurguluyor.

Genel olarak, Norton’un görüşleri geleneksel TV’nin düşüşte olduğunu ve Netflix gibi yayın platformlarının eğlence sektörüne hakim olmaya devam edeceğini gösteriyor.

Bu makaleyi beğendiniz mi?
0
0

İlginizi çekebilir

Tartışma sonrası: 0 yorum

Tartışmaya katılın

Bu makale hakkında henüz kimse yorum yapmadı. Giriş yapın ve ilk siz olun! Fikrinizi yazın ve bir tartışma başlatın.