Yazmaya başlayın ve arama sonuçları burada görünecektir...

TRY

Hacklenen SEC Hesabı Sahte Bitcoin Haberleri Yayıyor

Tarafından yayınlandı
Hacklenen SEC Hesabı Sahte Bitcoin Haberleri Yayıyor

İşte Wall Street Journal’dan en önemli haberler:

1. ABD menkul kıymetler düzenleyicisinin sosyal medya hesabı kısa süreliğine hacklendi ve bitcoin borsa yatırım fonlarının (ETF’ler) onaylanmasıyla ilgili sahte bir mesaja yol açtı.

2. Boeing CEO’su, Alaska Havayolları’na ait bir uçaktaki kapı tapası arızasında hata yapıldığını kabul etti ve bunun sonucunda yaklaşık 170 uçak düzenleyiciler tarafından yere indirildi.

3. Bir teknoloji şirketi olan Sonos, Saori Casey’i yeni finans müdürü olarak atadı.

4. Büyük bir teknoloji şirketi olan Intel, elektrikli araç enerji yönetimi için çipler geliştiren Silicon Mobility SAS şirketini satın almak üzere anlaştı.

5. Washington’daki bir federal temyiz mahkemesi, Donald Trump’ın 2020 seçimlerinin iptal edilmesine karıştığı iddiasıyla yargılanmaktan muaf tutulma talebini reddedeceğini belirtti.

6. Walmart, Wing (Alphabet’in bir birimi) ve Zipline (bir drone teslimat şirketi) ile ortaklık kurarak bu yıl Dallas’ın çoğunda drone teslimatı sunmayı planlıyor.

7. ABD Savunma Bakanı Lloyd Austin, yakın zamana kadar Başkan Biden’a açıklanmayan bir durum olan prostat kanseriyle ilgili komplikasyonlar nedeniyle tedavi görüyor.

Reuters’in bu haberleri doğrulamadığını, bu nedenle doğruluklarının garanti edilemeyeceğini lütfen unutmayın.

Bu makaleyi beğendiniz mi?
0
0

İlginizi çekebilir

Tartışma sonrası: 0 yorum

Tartışmaya katılın

Bu makale hakkında henüz kimse yorum yapmadı. Giriş yapın ve ilk siz olun! Fikrinizi yazın ve bir tartışma başlatın.