Yazmaya başlayın ve arama sonuçları burada görünecektir...

TRY
Logo AT&T
T
AT&T Hisse Senetleri (T) – Güncel Fiyat, Grafik, Temettü 2024, Nereden Alınır
Sermayeniz risk altında olabilir*
T chart

$16,98 (531,6 TRY)

+1,07 % 7 gün içinde

Logo AT&T

AT&T Hisse Senetleri (T) – Güncel Fiyat, Grafik, Temettü 2024, Nereden Alınır

AT&T Hisse Fiyatı
T chart

$16,98 (531,6 TRY)

+1,07 % 7 gün içinde

Sermayeniz risk altında olabilir*

Belirtilen fiyat ve grafik yalnızca gösterge niteliğindedir.

AT&T Hisse Senedi Grafiği

Şirket AT&T için güncel veriler

Market cap $121,1 milyar Ebitda $41,93 milyar
UpcomingDividend N/A PriceBookMrq 1,17
DividendShare $1,11 TrailingPe 8,59
DividendYield 6,56 % ReturnOnAssetsTtm 4,04 %
RevenueTtm $122,4 milyar ReturnOnEquityTtm 13,83 %
RevenuePerShareTtm $17,05 OperatingMarginTtm 16,39 %
BookValue $14,45 ProfitMargin 11,76 %
EnterpriseValue $269,3 milyar WallStreetTargetPrice $19,35

AT&T Hisse Senetleri Hakkında Bilgiler

AT&T, dünya genelinde telekomünikasyon ve teknoloji hizmetleri sunmaktadır. Şirket, İletişim ve Latin Amerika olmak üzere iki segmentte faaliyet göstermektedir. İletişim segmenti, kablosuz ses ve veri iletişim hizmetleri sunar; kendi şirket mağazaları, acenteler ve üçüncü taraf perakende mağazaları aracılığıyla el cihazları, kablosuz veri kartları, kablosuz bilgi işlem cihazları ve taşıma çantaları ve eller serbest cihazlar satmaktadır. Ayrıca çok uluslu şirketler, küçük ve orta ölçekli işletmeler, hükümet ve toptan müşteriler için Sanal Özel Ağlar, AT&T Özel İnternet, Ethernet, veri hizmetleri, güvenlik, bulut çözümleri, dış kaynak kullanımı ve yönetilen ve profesyonel hizmetler ile müşteri yerinde ekipman sağlar. Ek olarak, bu segment, fiber bağlantıları ve ev kullanıcılarına yönelik eski telefon ses iletişim hizmetleri de dahil olmak üzere geniş bant hizmetleri sunar. Bu segment, iletişim hizmetlerini ve ürünlerini AT&T, Cricket, AT&T PREPAID ve AT&T Fiber marka adları altında pazarlar. Latin Amerika segmenti, AT&T ve Unefon marka adları altında Meksika’da faturalı ve ön ödemeli kablosuz hizmetler sunar ve kendi mağazaları, acenteleri ve üçüncü taraf perakende mağazaları aracılığıyla akıllı telefonlar satmaktadır. Şirket, 1983 yılında SBC Communications Inc. olarak kurulmuş ve 2005 yılında adını AT&T Inc. olarak değiştirmiştir. AT&T Inc., merkezi Dallas, Teksas’ta bulunmaktadır.

AT&T, dünya genelinde telekomünikasyon ve teknoloji hizmetleri sunan bir şirkettir. İletişim ve Latin Amerika olmak üzere iki segmentte faaliyet göstermektedir. İletişim segmenti, kablosuz ses ve veri iletişim hizmetleri sunarken, Latin Amerika segmenti, Meksika’da faturalı ve ön ödemeli kablosuz hizmetler sunmaktadır.

AT&T, müşterilerine Sanal Özel Ağlar, AT&T Özel İnternet, Ethernet, veri hizmetleri, güvenlik, bulut çözümleri, dış kaynak kullanımı ve yönetilen ve profesyonel hizmetler ile müşteri yerinde ekipman sağlamaktadır. Ayrıca, geniş bant hizmetleri sunar ve iletişim hizmetlerini ve ürünlerini AT&T, Cricket, AT&T PREPAID ve AT&T Fiber marka adları altında pazarlar.

AT&T, 1983 yılında SBC Communications Inc. olarak kurulmuş ve 2005 yılında adını AT&T Inc. olarak değiştirmiştir. Şirket, merkezi Dallas, Teksas’ta bulunmaktadır. AT&T, dünya genelinde telekomünikasyon ve teknoloji hizmetleri sunan bir şirkettir ve yatırımcılar için çekici bir seçenek olabilir.

AT&T (T) hakkında daha fazla bilgi

Şirket adıAT&T
Hisse senedi kodu (Kısaltma)T
Resmi web sitesihttps://www.att.com/
Kuruluş yılı1983
Bu hisse senedi temettü ödüyor mu?
Derecelendirin AT&T
0
1

Tartışma sonrası: 0 yorum

Tartışmaya katılın

Bu makale hakkında henüz kimse yorum yapmadı. Giriş yapın ve ilk siz olun! Fikrinizi yazın ve bir tartışma başlatın.

İlginizi çekebilecek daha fazla Hisse senetleri