Yazmaya başlayın ve arama sonuçları burada görünecektir...

TRY

Nikola ve Fisker Karşılaştırması: Hangi Elektrikli Araç Hissesi Seçilmeli?

Tarafından yayınlandı
Nikola ve Fisker Karşılaştırması: Hangi Elektrikli Araç Hissesi Seçilmeli?

Bu makalede yazar, hangisinin daha iyi bir yatırım seçeneği olduğunu belirlemek için Nikola (NKLA) ve Fisker (FSR) olmak üzere iki elektrikli araç (EV) hissesini karşılaştırmaktadır. Ancak, makalenin bu soruya net bir yanıt vermediğini belirtmek önemlidir.

Yazar, Motley Fool Stock Advisor analist ekibinin yatırımcıların şu anda satın alabilecekleri en iyi 10 hisse senedini belirlediğini, ancak Fisker’ın bunlardan biri olmadığını belirtiyor. Seçilen 10 hisse senedinin gelecekte potansiyel olarak önemli getiriler sağlaması bekleniyor.

Makalede ayrıca Stock Advisor hizmetinin 2002’den bu yana S&P 500’den daha iyi performans gösterdiğinden, yatırımcılara başarı için bir plan ve analistlerden düzenli güncellemeler sağladığından bahsediliyor.

Yazar Parkev Tatevosian’ın Nikola veya Fisker’da herhangi bir pozisyonu olmadığını ve Motley Fool’un da bu hisselerde herhangi bir pozisyonu olmadığını belirtmek gerekir.

Genel olarak, makale Nikola veya Fisker’e yatırım yapılıp yapılmayacağı konusunda net bir öneri sunmamaktadır. Yatırımcılar herhangi bir yatırım kararı vermeden önce daha fazla araştırma ve analiz yapmayı düşünmelidir.

Bu makaleyi beğendiniz mi?
0
0

İlginizi çekebilir

Tartışma sonrası: 0 yorum

Tartışmaya katılın

Bu makale hakkında henüz kimse yorum yapmadı. Giriş yapın ve ilk siz olun! Fikrinizi yazın ve bir tartışma başlatın.